کتاب ها و سخنرانی های استاد علی اکبر خانجانی

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ شنبه 24 آذر 1397 توسط حسن

یگانگی

0+1+389- آنکه خدمت می کند حتماً مورد خیانت واقع می شود تا دست از این تحقیر بکشد. اینست یگانگی!

0+1+401- فقط انسان یگانه است که می داند و می تواند که خدا را چگونه صدا کند که شیطان پاسخ ندهد زیرا او معنای واقعی واژه ها را می داند و بلد است که حرف بزند و لذا حرفش را همه می فهمند. کسی که حرفش فهم نمی شود حرف زدن نمی داند و کلمات را نمی شناسد. اینست یگانگی!


0+1+422- کسی که رفتاری صادقانه و برخوردی قاطعانه و خالصانه با همسر خود نمی کند نه از روی لطف و ایثار و حتی ترحم است بلکه از فرط ظلم است که نمی خواهد همسرش از قلمرو سلطه او خارج شود. و لذا بالاخره با زجر و زور خارج می شود. اینست یگانگی!


0+1+424- زن براستی مجسمه شیطان است تا زمانیکه مرد را بواسطه پائین تنه اش به اسارت و بازی می گیرد و لذا خداوند هم او را از پائین تنه اش ساقط می سازد و این رابطه را برایش عذاب می کند و علناً روسپی اش می گرداند. اینست یگانگی!


0+1+425- آنکه تو را براستی دوست بدارد کسی را هم که تو دوست بداری نیز دوست می دارد هر چند که هووی اوست. این درس عبرتی از ابلیس است. اینست یگانگی! 


0+1+427- کسی را که خدا دوست بدارد او را فقیرترین و تنهاترین و مفتخرترین انسان روی زمین می سازد و تو هم اگر چنین کسی را دوست داشتی و اطاعتش نمودی خداپرستی. اینست یگانگی!


از کتاب یگانه تألیف استاد علی اکبر خانجانی

دانلود همه کتاب های استاد (متنی و صوتی ) از سایت : khanjany.com  و  nooreomid.net

نشانی تلگرام: khodshenasi4@ برچسب ها : مجسمه شیطان ، هوو ، تحقیر کردن ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت :   آرام بلاگ
سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]