کتاب ها و سخنرانی های استاد علی اکبر خانجانی

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ شنبه 28 مهر 1397 توسط حسن
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 24 مهر 1397 توسط حسن

قدرت مدیریت و رهبری

9- انسان بمیزانی که سائر بچه ها را همسان فرزند خود می داند و نسبت به آنها حس مسئولیت می پذیرد بر عرصه رهبری وارد شده است.

10- کسی که در رهبری بر خانواده خود محدود می شود و خانواده اش را از کل جامعه جدا و مخصوص می سازد و فقط رهبری و سعادت خانواده اش را می خواهد از ذات رهبری (ولایت) خارج و ساقط می شود و رهبری بر خانواده اش را نیز از دست می دهد.

22- انسان بمیزانی که از مردم توقع تصدیق و تمجید دارد قادر به رهبری نخواهد بود.

26- رهبر غیر الهی و غیر عارف هم در معنای نهائی، یک مأمور الهی است که سایه غضب و عدالت خدا بر قومی است و ظلمت خود مردم است که بر آنها فرمان می راند.

30- مهمترین رسالت یک رهبر اینست که شوق انسان کامل را در اندیشه و احساس جامعه بکارد و رشد دهد. این اصل و جوهره تربیت و تعالی و هدایت جامعه است.

 

از کتاب پدیده شناسی هویت انسانی استاد علی اکبر خانجانی ص 80

nooreomid.net

@khodshenasi4برچسب ها : قدرت رهبری ، مدیریت خانواده ، انسان کامل ،
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 23 مهر 1397 توسط حسن

کتاب های صوتی (فایل زیپ ) عشق شناسی، معماهای عرفانی ، من و حوا تألیف استاد علی اکبر خانجانی:95- کتاب صوتی عشق شناسی - ۱۳۸۸(Theosophy of love)


 43- کتاب صوتی معماهای عرفانی (یادآوری سؤالات از یاد رفته) - ۱۳۸۱ (Theosophical paradoxes)

 


79- کتاب صوتی من و حوّا (مجموعه مقالات عرفانی) - ۱۳۸۷

(Theosophical Journals)


دانلود همه کتاب ها در سایت : nooreomid.netبرچسب ها : کتاب صوتی عشق و عرفان ،
نوشته شده در تاريخ يکشنبه 15 مهر 1397 توسط حسن

اساس بدبختی های زن

69- همه زنان بدبخت و تباه شده کسانی هستند که از این قوه عاطفی و روانی خود جهت بولهوسی و بازی با مردان بهره گرفته و مردان را تحقیر نموده اند مخصوصاً شوهر خود را. کل سرنوشت دین و دنیای زن بسته به این امر است که با قدرت و جاذبه جنسی و زنانه خود چه معامله ای کرده است. و اکثر زنان تجارتی بس حقیر و احمقانه با زنانیت خود می کنند. اینست که زن به لحاظ تاریخی همواره از خودش عقب تر است زیرا خود را بسیار ارزان فروخته است: به پول! و منشأ وجودی مفاسد زنانه قیمت گزاری بر خویشتن است.  این قیمت گزاری  همان زمینه روسپی گری اوست.  اساس همه ناکامیها و بدبختی هایش. بی حجابی و جلوه گری زن هم معنائی جز بالاتر بردن این قیمت نیست. این است که زن تبدیل به زشت ترین زیبای روی زمین و منفورترین دوست داشتنی ها شده است و در اکثر فرهنگها مترادف با شیطان گردیده است.

از کتاب حکمت نوری تألیف استاد علی اکبر خانجانی ص 36 

@eshghvaezdevaj2

nooreomid.netبرچسب ها : جاذبه جنسی ، تحقیر شوهر ، خودفروشی ،
نوشته شده در تاريخ شنبه 14 مهر 1397 توسط حسن

اساس بذر افشانی عداوت و کینه در خانواده ها:

26- زنی که با شوهرش اخم و سنگین و بدسلیقه و بیحال است و درد دل نمی کند و در بیرون خانه لبخند به لب دارد و با همه نامحرمان می جوشد زنی بی حجاب و بی عفت است و عاقبتی ناخوش دارد. حتی اگر چادر و نقاب داشته باشد.

۲۷- اصلا حجاب و عفاف امری باطنی و عاطفی است وگرنه خود حجاب و چادر و نقاب هم می تواند بعنوان ابزاری برای جلوه گری و جلب نظر مردان نامحرم بکار رود.

۲۸- حجاب و عفاف اینست که فرد به نامحرم نگاه نکند نه ظاهراً و نه باطناً و با مکر. و نیز کاری کند که نگاه نشود. نگاه نکردن و نگاه نشدن اساس حجاب است.

۳۱- بی حجابی و جلوه گری زن در ملاء عام اساس بذر افشانی عداوت و کینه در خانواده هاست. زیرا شهوت انگیزی اساس کینه اندوزی  و خشم و حرص و جنون است.

از کتاب حکمت نوری تألیف استاد علی اکبر خانجانی ص ۳۲

@khodshenasi4

nooreomid.net
برچسب ها : اختلافات زن و شوهر ، بی عفتی ، حجاب باطنی ،
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 9 مهر 1397 توسط حسن

محبت و خدمت

۴۴- زن بمیزانی که به همسر و فرزندانش خالصانه خدمت می کند همسری محبوب و مادری مهربان می شود و از همسریت و مادریت خود لذتی بهشتی می برد. مرد نیز همینطور است. محبت، اجر خدمت است بطور عام. و اجر خدمت به اولیای الهی است بطور خاص که موجب هدایت عرفانی می شود. 

۶۴- آنانکه محبتی در دل ندارند تلاش می کنند محبت دیگران را بلافاصله بواسطه هدیه دادن جبران کنند تا بقول خودشان مدیون نشوند. این اساس شقاوت است و معنای محبت ناپذیری....

از کتاب حکمت نوری استاد علی اکبر خانجانی ص ۱۴۴

@eshghvaerfan2

khanjany.net


نوشته شده در تاريخ سه شنبه 27 شهريور 1397 توسط حسن

تنها باش و در میان باش

بزرگترین معما و عذاب جانکاه بشر مدرن همانا دیالکتیک و تضاد فرد و جمع است: تنها بودن در جمع! و این وضعی غیر قابل تحمل است. ... این همان وضع آخرالزمان وجود است که امروزه همه به آن مبتلایند و جان می کنند. و گرایش به مواد به قصد فرار از این تضاد می باشد.

" تنها باش و در میان باش " علی (ع) : اینست موقعیت بر حق و انسان رستگار شده آخرالزمان.

انسان آخرالزمانی جبراً تنها و مبتلا بخویش است و این وضع مستمراً شدیدتر می شود و لذا تاب تحمل جمع را ندارد و با روابط خود به زجر و عداوت می افتد و تروریست می شود.

فقط با درک حق این سخن علی ( ع ) است که می توان خانواده را حفظ کرد و در جامعه مطرود یا دیوانه و تروریست نشد.

" تنها باش و در میان باش " به معنای پایان تاریخ عشق زناشوئی نیز هست....

از کتاب پدیده شناسی هویت انسانی استاد علی اکبر خانجانی ص 67

t.me/khodshenasi4

nooreomid.netبرچسب ها : تنهائی،آخرالزمان،تحمل دیگران،گرایش به مواد ،
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 26 شهريور 1397 توسط حسن

زن سالاری،فرزند سالاری، اسباب بازی سالاری

17- خانواده زن سالار بسرعت بسوی بچه سالاری می رود زیرا زن مرید فرزند خویش است و لذا مرد هم مرید بچه می شود. و لذا امروزه با جهانی بچه سالار و بازیچه و بازیگر روبرو هستیم که حتی رهبران جوامع غول بچه های جهانخوارند مثل بوش.

18- و بچه سالاری همان اسباب بازی سالاری است و این همان ذات تکنولوژی سالاری در جهان است که سرنوشت بشریت را رقم می زند و کل بشریت تحت سلطه کور تکنولوژی می باشد که درب دوزخ است. و لذا تمدن مدرن یک تمدن آتش سالار است و جنگ سالار و دوزخ سالار به رهبری غول بچه هائی که هرگز بزرگ نمی شوند زیرا والدین آنها عقیم و نابود شده اند....

از کتاب پدیده شناسی هویت انسانی استاد علی اکبر خانجانی ص 115

Nooreomid.net

t.me/khodshenasi4

 

 برچسب ها : زن سالاری،فرزند سالاری،اسباب بازی،غول بچه ،
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 21 شهريور 1397 توسط حسن

دشمنان عشق عرفانی


۱۵- امروزه عشق عرفانی دو دشمن قسم خورده دارد که یکی ملایان مذاهب هستند و دیگری زنان. زیرا ملایان، خداوند را مایملک شخصی خود می دانند که کسی حق ندارد بدون اجازه آنها با او رابطه برقرار کند تا چه رسد به اینکه عاشق خداوند شود. و زنان هم که علناً هووی خداوند هستند و معتقدند که مرد بایستی عاشق زن باشد نه عاشق خدا. عشق عرفانی خداوند را از احاطه و تملک تاریخی ملایان مذاهب خارج می کند و به همه بشر این اجازه را می دهد که با خداوند رابطه مستقیم برقرار کنند آنهم رابطه ای عاشقانه. و نیز عشق را از دستبرد و مکر و خیانت زن هم برای همیشه خارج می سازد و او را خلع سلاح می کند و مجبور می سازد که از درب دین و حقوق اخلاقی با مرد وارد رابطه شود.


 ۱۶- عشق عرفانی اجر دین داری خالصانه مرد است که زن را هم بعنوان دشمن قسم خورده خدا و دینش به سوی دین میکشاند.


۱۷- عشق عرفانی مرد، تنها راه نجات خانواده از انهدام حتمی است که حاصل عشق یکجانبه مرد می باشد.


۱۸- عشق یکجانبه مرد به زن بستر تاریخی رشد کفر زن و انقراض خانواده است و تنها راه نجات از این نابودی، عشق عرفانی مرد است که زن را هم تدریجاً بسوی عشق به مرد می خواند که انهدام کفر تاریخی زن است.


از کتاب پدیده شناسی هویت انسانی استاد علی اکبر خانجانی ص ۴۷


t.me/eshghvaerfan2برچسب ها : دشمنی زن ، عشق عرفانی ، عشق یکطرفه ، رابطه با خدا ،
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 19 شهريور 1397 توسط حسن

نقش عضو جنسی در عشق و نفرت و مفاسد: 


۱۰- عشق به همسر عین عشق به خویشتن است به همین دلیل است که کوچکترین اهانت از همسر موجب اشد کینه و انتقام و عداوت می شود مثل اینست که باطن کسی به صاحب خودش فحاشی کند و لذا نفرت از همسر عین نفرت از خویشتن است و نبرد زناشوئی موجب جنون و گاه خودکشی و گرایش به اعتیاد و بدترین نوع جنایت می گردد. نبرد زناشوئی نبرد با خویشتن است و عامل این بزرگترین حادثه سرنوشت ساز زندگی حس و عضو جنسی است.


۱۴- مفاسد و انحرافات جنسی پس از ازدواج حاصل ناکامی برقراری رابطه ای سالم و صادقانه و هم سرنوشتی با همسر است و عمده جرم و جنایات و مفاسد جامعه حاصل این ناکامی است. بخصوص گرایش به اعتیاد و همجنس گرائی.


۳۱- حس و عضو جنسی وسیله و حسی است که بواسطه آن در ازدواج، آدمی با خودش آشنا می شود و زان پس باید به خودشناسی بپردازد نه خودپرستی کورکورانه. تا هر کسی خودش را در خودش بیافریند و این خلقت جدید و زایش عرفانی از خویشتن است.


از کتاب پدیده شناسی هویت انسانی استاد علی اکبر خانجانی ص ۵۱


t.me/khodshenasi4برچسب ها : عضو جنسی ، انحرافات جنسی ، نفرت از خود ، شکست در ازدواج ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت :   آرام بلاگ
خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]